Відзначили найкращих студентів

Під час чергового засідання вченої ради ТДМУ від імені ректора Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професора Михайла Корди проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай вручив подяки найкращим студентам вишу за їхні досягнення в навчанні, науці, спорті, творчості, доброчинній діяльності та відданості Батьківщині. Відзначення тих, хто упродовж календарного року мав значні досягнення у вищезгаданих напрямках чи був активний у громадській та волонтерській діяльності, вже котрий рік є традиційним у ТДМУ. Добирає найкращих на конкурсній основі центр виховної роботи та культурного розвитку. Таким чином адміністрація вишу стимулює молодих людей до розкриття своїх талантів, самореалізації ще під час навчання.

Проректор ТДМУ, професор Аркадій ШУЛЬГАЙ вручає подяку студентові Андрію АНДРУСИКУ

Цього разу подяки отримали: студент третього курсу медичного факультету Ілля Мельник, студентка третього курсу медичного факультету Тетяна Стахів, студент п’ятого курсу медичного факультету Ігор Стецюк, студент п’ятого курсу стоматологічного факультету Андрій Андрусик, студентка п’ятого курсу медичного факультету Тетяна Іваніцька, студентка п’ятого курсу медичного факультету Мар’яна Позунь.

Ілля Мельник став найкращим у номінації «За активну громадянську позицію». З 3 липня 2014 до 1 січня 2016 року він служив на посаді фельдшера батальйону «Тернопіль». Під час служби отримав орден «За відвагу в службі», медалі «За оборону рідної держави» та «За оборону Батьківщини». З квітня 2017 року є членом Тернопільського обласного округу «Всеукраїнський союз ветеранів АТО». Після закінчення служби й донині допомагає побратимам на сході країни, зорганізовуючи збір необхідних медикаментів, одягу, засобів особистої гігієни і т.д.

Тетяна Стахів відзначена у номінації «За відмінне навчання». Її середній бал упродовж двох останніх семестрів становить 5,0. Тетяна є призером Всеукраїнської олімпіади з нормальної фізіології – 2 місце, Всеукраїнської олімпіади з гістології та ембріології – 3 місце.

Ігор Стецюк отримав грамоту в номінації «Кращий студент-науковець». Упродовж 2017 року опублікував чотири наукові публікації, в тому числі одну статтю в іноземному виданні й тези у матеріалах трьох конференцій та симпозіумів. Загалом має понад 20 наукових публікацій. Ігор Стецюк був учасником міжнародної конференції у Вроцлаві «VII International Students’ Conference of Young Medical», де представив усну доповідь. Він – співорганізатор Міжнародного медичного конгресу студентів і молодих вчених у ТДМУ, засновник студентської хірургічної школи в нашому університеті.

Андрій Андрусик визнаний найкращим у номінації «Кращий студент-спортсмен». Нагадаємо, що Андрій є засновником лицарського клубу з історичного середньовічного бою «Золота шпора» в нашому університеті. Він – неодноразовий переможець лицарських турнірів європейського рівня, зокрема «Битва націй», «Срібний Татош».

За свої творчі таланти Тетяна Іваніцька отримала грамоту ТДМУ як найталановитіша студентка університету. З вересня 2017 року вона – керівник Творчого колективу ТДМУ. Також студентка є керівником редакційного колективу студентського журналу «UNITIME», автором двох поетичних збірок «Carpe diem» (2015), «Паперові крила» (2017), співорганізатором багатьох заходів упродовж 2017 року («Половинки» (лютий), «Історія університету: як це було» (березень), концерт до Шевченківських днів (березень), презентація першого випуску журналу «UNITIME» (березень), концерт до 60-ліття ТДМУ на Театральному майдані (травень)). З часу її керівництва у Творчому колективі (з вересня до листопада 2017 року) спільно з іншими учасниками було організовано 17 заходів: відбір до Творчого колективу, мотиваційний тренінг з Дмитром Миронюком, святковий концерт з нагоди Дня захисника України, «Кіночетвер» – міні-фест короткометражного кіно, гра «Клубу інтелектуальних ігор», літературно-музичний вечір «Темрява», турнір з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», презентація третього випуску журналу «UNITIME», квест з нагоди Дня студента, святковий концерт до Дня студента, тренінг з тайм-менедженту з Олександром Нестором, чотири кінопокази в рамках проекту «Вечори кіно» та два акустичних вечори «Ну що, посидимо?». Крім того, Тетяна Іваніцька є менеджером проектів Літературного центру імені Агнона в місті Бучач.

Мар’яна Позунь стала переможцем у номінації «Кращий студент-волонтер». Студентка є організатором комплексу заходів, присвячених Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом, Дню здоров’я, Дню сім’ї, Дню боротьби з тютюнопалінням, Міжнародному дню боротьби з цукровим діабетом, Міжнародному дню боротьби із серцево-судинними захворюваннями. Вона – один з координаторів збору коштів для подарунків діткам із соціально незахищених верств населення у рамках акції «Миколай про тебе не забуде», збору коштів для придбання обладнання для дитячого офтальмологічного відділення у рамках акції «Серце до серця». Вона також була одним з організаторів та учасників просвітницької акції серед школярів, присвяченої Дню імунітету, лекції щодо збереження стресостійкості з нагоди Дня психологічного здоров’я.

Бажаємо нашим активістам подальших успіхів і нових здобутків. Будемо раді їхнім новим перемогам і досягненням.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА