Відбувся перший відбір студентів спеціальності «Медсестринство» для навчання за кордоном у рамках програми Erasmus+

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 31 січня відбувся конкурс серед студентів третього курсу спеціальності «Медсестринство» першого (бакалаврського) рівня щодо участі в міжнародних студентських академічних обмінах у рамках програми Erasmus+ на базі Вищої державної школи імені Івана-Павла ІІ у Бялій Підлясці (Польща) у весняному семестрі 2017-2018 н.р.

Конкурсний відбір здійснила комісія у складі професора А.Г. Шульгая, доцента Н.Є. Лісничук, доцента С.О. Ястремської, А.І. Машталіра, доцента Т.А. Ковальчук, асистента М.Я. Кічули.

Претенденти мали відповідати таким вимогам:

– успішне навчання (довідка про середній бал успішності);

– володіння польською мовою на рівні, який дозволяє цілком розуміти теорeтичні й практичні аспекти занять і спілкуватися з особами, які проводять заняття;

– висока фахова мотивація;

– участь у міжнародних програмах;

– участь у громадській роботі університету.

Члени комісії ретельно ознайомилися з поданими студентами резюме та документами, які засвідчували ті чи інші здобутки. Крім того, з кожним претендентом була проведена співбесіда з оцінки фахової мотивації та мети семестрового навчання за кордоном.

Результати конкурсного відбору оголосив проректор з науково-педагогічної роботи, професор А.Г. Шульгай. Перемогу отримала студентка ІІІ курсу Ольга Здирко.

Щиро вітаємо переможницю конкурсу й бажаємо успіхів упродовж семестрового навчання на базі Вищої державної школи імені Івана-Павла ІІ у Бялій Підлясці.

Інформацію надав відділ міжнародних зв’язків

Share on Google+
Tweet about this on Twitter