Всесвітній день англійської мови відзначили широко й цікаво

Щороку 23 квітня світова спільнота відзначає Всесвітній день англійської мови. Загальновідомо, що англійська мова є найбільш вживаною, нею володіють 1,4 мільярда людей. Знання цієї мови відкриває безліч можливостей для фахової підготовки, успішної кар’єри, вражаючих подорожей, знайомств з цікавими людьми.
Уперше День англійської мови з ініціативи ООН відзначили 2010 року. Датою святкування англійської мови став день народження Вільяма Шекспіра.
Свій внесок у підтримання традиції святкування цього дня зробила кафедра іноземних мов Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, провівши 23-24 квітня цікаві заняття, дидактичні ігри, «круглі» столи. Зокрема, 18-а група першого курсу медичного факультету взяла участь в інтелектуальній грі «Брейн-ринг», під час якої студенти відповідали на запитання з медичної тематики. Цікаві відповіді не лише розширили кругозір студентів, а й збагатили їхній лексичний запас і розвинули комунікативні навички та вміння.
Заняття з англійської мови були урізноманітнені інтелектуальними іграми, фронтальними бесідами, цікавими кросвордами та анаграмами, дотепними історіями.
20-а група першого та другого курсів медичного факультету запропонували авторську англомовну поезію, тематика якої дотична до лікарської професії. Використовуючи здобуті знання з англійської мови, студенти самостійно підготували цікаві вірші про медицину, людину та працю лікаря.
Під час занять зі студентами, які є слухачами курсів з англійської мови, в інтерактивній формі розглянули проблеми історичного розвитку та глобалізаційного впливу англійської мови. Юнаки та дівчата підготували цікаві факти про англійську мову, її лексичний і фонетичний склад, територіальні варіанти англійської мови.
Студенти виконували творчі комунікативно-професійні завдання «Інтерв’ю», «Простір вільного вибору», вправлялися у рольових, ділових, імітаційних іграх.
Метою проведення свята англійської мови стало удосконалення знань, вмінь і навичок, отриманих на заняттях, розширення світогляду та ерудиції студентів, розвиток їхніх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків. Йшлося й про формування вміння концентрації уваги, логічного викладу думки, заохочення студентів до вивчення англійської мови.

Інформацію надала кафедра іноземних мов

Share on Google+
Tweet about this on Twitter