Волонтери підготували сюрприз для пацієнтів гематологічного відділення

Ініціативна група волонтерів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, до якої ввійшли студенти Мар’яна Позунь, Наталія Терлецька, Дарина Щербина, Любомир Данилюк, Роман Ярославіцький, Христина Сурман, Ольга Пастушина, Ірина Зубок, Оксана Побігушка, Павло Левчук, Ірина Демах, Ярина Тильчак, з нагоди Всесвітнього дня онкохворих дітей підготувала сюрприз для пацієнтів гематологічного відділення Тернопі-льської міської дитячої лікарні.

«Ми все зробили завчасно. Спершу виготовили скриньки, які розмістили в корпусах нашого університету. Також для кожного курсу були окремі скриньки. Попередньо поспілкувалися із завідуючою гематологічним відділенням ТМКЛ Людмилою Ярославівною. Саме вона нам розповіла, що потрібно онкохворим діткам. Коли підрахували зібрані кошти, а їх в скриньках виявилося 10886 гривень, то зрозуміли, що наші зусилля не були марними. Дуже вдячні, що студенти та працівники ТДМУ відгукнулися на наш заклик зробити добру справу. Це дало нам можливість замовити необхідне й придбати символічні подаруночки діткам. Справа в тому, що пацієнти цього відділення тривалий час перебувають на лікуванні, тому нові іграшки обов’язково піднімають їм настрій», – поділилася враженнями Мар’яна Позунь.

Спільними зусиллями для гематологічного відділення придбали два небулайзери, тонометр, 50 ампул «Осетрону» (4 мг), 50 ампул «Осетрону» (8 мг), 30 ампул «Берлітіону 300 ОД», а також паперові рушники, миючі засоби, рідке мило та порошок для прання дитячих речей, адже батьки користуються пральнею в лікарні.

Окрім того, волонтери купили для діток пазли, блокноти, ручки, м’ячики та солодощі. «Коли ми завітали в кожну палату з подарунками та кульками, то побачили радісне збентеження в очах дітей. Нам приємно розважити їх. Малеча раділа, посміхалася, найменші обдарували нас помахом руки на прощання. Зустріч з маленькими пацієнтами справила на нас велике враження. Давно прагнули подарувати радість саме їм. Сподіваємося ще раз прийти сюди, аби поділитися позитивними емоціями», – додала Мар’яна Позунь.

Прес-служба ТДМУ

Share on Google+