Виступили з доповідями на міжнародному медичному конгресі у Молдові

Делегація нашого університету у складі завідувача кафедри ортопедичної стоматології, професора Петра Гасюка та аспіранта кафедри терапевтичної стоматології Володимира Радчука з доповідями відвідала VІІ Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих лікарів «MedEspera-2018», який відбувся на базі Кишинівського державного університету медицини та фармакології імені Н.Тестеміцану (Республіка Молдова).

Візит розпочався з офіційної зустрічі делегації з деканом і завідувачами профільних кафедр університету.

На пленарному засіданні конференції з доповіддю «Features of the application of virtual computer programming in the clinic of or-thopedic dentistry» виступив завідувач кафедри ортопедичної стоматології, професор П.А. Гасюк, який акцентував увагу аудиторії на актуальності інтеграції в навчальний процес віртуальних комп‘ютеризованих систем при вивченні стоматологічних дисциплін.

На секційному засіданні конференції в секції «Ортопедична та терапевтична стоматологія» з доповіддю: «Influence of various types of odontopreparation on morphological organization of tooth tissues» виступив аспірант кафедри терапевтичної стоматології В.Б. Радчук, охарактеризувавши причинні взаємовідносини між різними видами одонтопрепарування та змінами в тканинах зубів, які виникають у результаті проведеного ортопедичного лікування повними металокерамічними коронками.

Питанням імплементації нових фундаментальних механізмів лікування захворювань твердих тканин зубів і пародонта інноваційними методиками та визначення пріоритетних напрямків розвитку сучасної стоматології була присвячена зустріч з провідними фахівцями США (Північна Кароліна), країн Південної та Північної Африки, Великобританії й Грузії.

Представники делегації збагатилися новими ідеями, поділилися досвідом зі стороною, яка приймала, та з наснагою планують розвивати, а також впроваджувати нові ідеї в ТДМУ.

Петро ГАСЮК,

професор ТДМУ,