Випускники фармацевтичного факультету заочної форми навчання отримали дипломи

Аркадій ШУЛЬГАЙ – проректор ТДМУ, професор

Урочисте засідання вченої ради Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського з нагоди шостого випуску провізорів фармацевтичного факультету заочної форми навчання відбулося 26 грудня в адміністративному корпусі вишу.

Традицією в ТДМУ стало вручати дипломи напередодні Нового року майбутнім фармацевтам, які здобували вищу освіту заочно. Ці випускники особливо хвилюються у такий важливий та урочистий день, адже у прийдешній рік вони входять дипломованими фахівцями.

До випускників з вітальним словом і щирими побажаннями від імені ректора ТДМУ, професора Михайла Корди звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай.

«Сьогодні у вас особливий день, який є підсумком вашої майже шестирічної праці. Ви отримаєте дипломи фахівця в галузі фармації – і перед вами відкриється багато нових можливостей. Ви молоді, талановиті й сповнені знань, енергії та сил. Віримо, що ви станете гідними послідовниками кращих випускників нашого університету. Ми також віримо, що багато хто з вас буде не лише працівниками аптечних закладів, а й безпосередньо займатиметься виробництвом фармацевтичних препаратів, стане науковцями, винахідниками, організаторами фармацевтичної галузі. Але, щоб досягнути нових вершин, вам потрібно буде здобувати нові знання й навички. Провізору, як і лікарю, потрібно навчатися впродовж життя. Не зупиняйтеся на досягнутому – втілюйте в життя власні знання й вміння, застосовуйте новітні технології та практики. Гідно несіть чесноти добра, справедливості та працелюбства. Пам’ятайте про свою альма-матер, де вас завжди раді бачити ваші наставники і вчителі, де ви зможете отримати підтримку та професійні поради. В добру путь, дорогі наші випускники!», – зазначив Аркадій Гаврилович.

Наказ про присвоєння звання провізора зачитала заступник декана фармацевтичного факультету, доцент Лілія Логойда.

Декан фармацевтичного факультету, доцент Дмитро Коробко вручив дипломи випускникам.

Дипломи спеціаліста-провізора іноземним студентам вручив декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський.

«Дорогі випускники, минуло кілька років відтоді, як у ваше життя увійшов наш університет. Ви, прийшовши до нас абітурієнтами, виявилися визначуваними рідинами в посудині для титрування. Працівники приймальної комісії приймали у вас документи та провели необхідні випробування, у такий спосіб додавши індикатор. Після цього розпочався процес навчання – титрування. Викладачі всіх кафедр, які були залучені до вашої підготовки, додавали вам і свої особисті знання, і професійні навички, і вчили життю – життю в майбутній професії. Поблизу точки еквівалентності зібралася інша команда викладачів, які здійснювали підсумкову атестацію випускників. Сьогодні ми маємо точку еквівалентності – і саме в цей період розчин змінює своє забарвлення. Бажаю вам веселки в змінах кольорів у вашій професійній діяльності. Не бійтеся змінювати напрямки, вчитися чогось нового. Було б дуже добре, якби час від часу яскравим світлом спалахували чиїсь успіхи. І не дай Боже, щоб ці кольори тьмяніли чи зникали. Бажаю вам залишатися гідними представниками фармацевтичної спільноти Тернопілля, розповсюджувати власні знання, вміння по всій Україні та за її межами. Хай у цьому допомагає вам Господь, а ми завжди вас підтримаємо і в разі потреби допоможемо», – звернувся Дмитро Коробко.

З привітанням також виступила голова державної екзаменаційної комісії фармацевтичного факультету Ольга Поляк. Вона наголосила на тому, що важливим аспектом у професії провізора є допомога людям, милосердя й професійне шліфування. Ольга Поляк також побажала миру, успіхів, здоров’я, реалізації планів і втілення мрій у житті.

Викладачам університету за життєві настанови та якісне навчання від усіх випускників подякувала Оксана Гнат.

Цього дня молодь прийняла клятву провізора, яку зачитав випускник фармацевтичного факультету Іван Атаманець.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА