Випускники фармацевтичного факультету заочної форми навчання отримали дипломи

Аркадій ШУЛЬГАЙ – проректор ТДМУ, професор

Урочисте засідання вченої ради Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського з нагоди шостого випуску провізорів фармацевтичного факультету заочної форми навчання відбулося 26 грудня в адміністративному корпусі вишу.

Традицією в ТДМУ стало вручати дипломи напередодні Нового року майбутнім фармацевтам, які здобували вищу освіту заочно. Ці випускники особливо хвилюються у такий важливий та урочистий день, адже у прийдешній рік вони входять дипломованими фахівцями.

До випускників з вітальним словом і щирими побажаннями від імені ректора ТДМУ, професора Михайла Корди звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай.

«Сьогодні у вас особливий день, який є підсумком вашої майже шестирічної праці. Ви отримаєте дипломи фахівця в галузі фармації – і перед вами відкриється багато нових можливостей. Ви молоді, талановиті й сповнені знань, енергії та сил. Віримо, що ви станете гідними послідовниками кращих випускників нашого університету. Ми також віримо, що багато хто з вас буде не лише працівниками аптечних закладів, а й безпосередньо займатиметься виробництвом фармацевтичних препаратів, стане науковцями, винахідниками, організаторами фармацевтичної галузі. Але, щоб досягнути нових вершин, вам потрібно буде здобувати нові знання й навички. Провізору, як і лікарю, потрібно навчатися впродовж життя. Не зупиняйтеся на досягнутому – втілюйте в життя власні знання й вміння, застосовуйте новітні технології та практики. Гідно несіть чесноти добра, справедливості та працелюбства. Пам’ятайте про свою альма-матер, де вас завжди раді бачити ваші наставники і вчителі, де ви зможете отримати підтримку та професійні поради. В добру путь, дорогі наші випускники!», – зазначив Аркадій Гаврилович.

Наказ про присвоєння звання провізора зачитала заступник декана фармацевтичного факультету, доцент Лілія Логойда.

Декан фармацевтичного факультету, доцент Дмитро Коробко вручив дипломи випускникам.

Дипломи спеціаліста-провізора іноземним студентам вручив декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський.

«Дорогі випускники, минуло кілька років відтоді, як у ваше життя увійшов наш університет. Ви, прийшовши до нас абітурієнтами, виявилися визначуваними рідинами в посудині для титрування. Працівники приймальної комісії приймали у вас документи та провели необхідні випробування, у такий спосіб додавши індикатор. Після цього розпочався процес навчання – титрування. Викладачі всіх кафедр, які були залучені до вашої підготовки, додавали вам і свої особисті знання, і професійні навички, і вчили життю – життю в майбутній професії. Поблизу точки еквівалентності зібралася інша команда викладачів, які здійснювали підсумкову атестацію випускників. Сьогодні ми маємо точку еквівалентності – і саме в цей період розчин змінює своє забарвлення. Бажаю вам веселки в змінах кольорів у вашій професійній діяльності. Не бійтеся змінювати напрямки, вчитися чогось нового. Було б дуже добре, якби час від часу яскравим світлом спалахували чиїсь успіхи. І не дай Боже, щоб ці кольори тьмяніли чи зникали. Бажаю вам залишатися гідними представниками фармацевтичної спільноти Тернопілля, розповсюджувати власні знання, вміння по всій Україні та за її межами. Хай у цьому допомагає вам Господь, а ми завжди вас підтримаємо і в разі потреби допоможемо», – звернувся Дмитро Коробко.

З привітанням також виступила голова державної екзаменаційної комісії фармацевтичного факультету Ольга Поляк. Вона наголосила на тому, що важливим аспектом у професії провізора є допомога людям, милосердя й професійне шліфування. Ольга Поляк також побажала миру, успіхів, здоров’я, реалізації планів і втілення мрій у житті.

Викладачам університету за життєві настанови та якісне навчання від усіх випускників подякувала Оксана Гнат.

Цього дня молодь прийняла клятву провізора, яку зачитав випускник фармацевтичного факультету Іван Атаманець.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin