Визначили переможців конкурсу «Розмаїття культур ТДМУ»

Михайло КОРДА – ректор ТДМУ, професор вітає Чісому Джордж ЧУКВУДЕБЕЛУ, яка посіла друге місце у конкурсі

Понад місяць тому Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського започаткував на своєму сайті рубрику конкурсів на кращі світлини зі студентського життя. Перший з них – «Культурне розмаїття» – стосувався українських традицій та їх вивчення студентами університету. Нагадаємо, що впродовж року ТДМУ тісно співпрацював з етногалереєю родини Демкур «Спадок», де майбутні медики змогли більше дізнатися про особливість українських строїв, символіку вишиванок та багато чого іншого. Також вони мали нагоду зробити неповторну фотосесію в автентичному українському вбранні.

Ахмед САЛЕМ – студент з Єгипту здобув перше місце у конкурсі

Для голосування було представлено 20 світлин з українськими й іноземними студентами нашого університету. Тривав конкурс до 14 лютого до 23.00. Переможцями стали Ахмед Салем з Єгипту – перше місце, Чісому Джордж Чуквудебелу з Нігерії – друге місце, третьою була Софія Кукуа Акон з Гани. До речі, найактивніша боротьба впродовж усіх днів голосування тривала між цими учасниками й розрив у кількості голосів був незначний. Гідно боролася пара Тетяни Петрунько (медичний факультет, 2 курс, 5 група) та Романа Маланича (медичний факультет, 2 курс, 26 група (Україна).

Переможці, фотографії яких набрали найбільше голосів, отримали призи від нашого партнера – «WELLTEK INTERNATIONAL», які вручив ректор ТДМУ, професор Михайло Корда.

Згідно з тематикою конкурсу нагороди також були обрані в українському стилі, аби у цих студентів завжди була пам’ять про Україну та їхні цікаві студентські роки в Тернополі.

Як зазначив Ахмед Салем, аби виграти в цьому конкурсі, він попросив усю свою родину й друзів голосувати за нього. «Найкраще тебе можуть підтримати ті люди, з якими маєш близькі стосунки. Дякую всім, хто знайшов час і проголосував за мою фотографію. Багато хто в Єгипті дізнався про наш конкурс. Усі розпитували про одяг, в якому я був одягнений», – розповів студент.

Ми ж пропонуємо всім студентам уважно стежити за нашими анонсами, в яких повідомлятимемо про нові конкурси. Фіксуйте найцікавіші миті студентського життя – і разом з ТДМУ робіть його змістовнішим та яскравішим.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА