Вибороли друге місце з плавання

У басейні спорткомплексу Тернопільського національного технічного університету «Політехнік» 3-4 квітня відбулися змагання з плавання у рамках II Відкритої універсіади міста Тернополя.

У них збірна команда нашого університету вперше виборола друге загальнокомандне місце серед шести команд вищих навчальних закладів файного міста.

У програмі естафетного плавання перша команда дівчат у складі Олени Табаки, Христини Холодинської, Анастасії Максимової, Лідії Хведорук та Агнешки Солорскої посіла перше місце в естафеті 4 по 50 метрів вільним стилем та друге місце – у комбінованій естафеті 4 по 50 метрів. Друга команда дівчат у складі Ірини Турської, Анастасії Барабаш, Наталії Соболти та Дарії Партоли вибороли 4 та 3 місце. Естафетна команда хлопців у складі Іллі Цимбалюка, Микити Клевчука, Ростислава Сморщка та Андрія Іванюка в двох номерах естафетного плавання зайняла 3 місце.

В індивідуальних виступах другий рік поспіль переможцем серед хлопців на дистанції 100 метрів брасом став вихованець заслуженого тренера України Світлани Володимирівни Волошиної (м. Рівне) – студент другого курсу стоматологічного факультету, майстер спорту України Ілля Цимбалюк. На дистанції 50 метрів брасом Ілля був другим.

Кандидат у майстри спорту вихованець Криворізької школи плавання – студент п’ятого курсу стоматологічного факультету Микита Клевчук здобув третє місце на дистанції 50 метрів вільним стилем та п’яте – місце на дистанції 50 метрів на спині. Успішно також на цих змаганнях виступив студент шостого курсу медичного факультету Андрій Іванюк – на дистанції 50 метрів батерфляєм він зайняв 2 місце, а на дистанції 100 метрів вільним стилем – 3 місце. Значним був внесок у загальнокомандний залік студента 3 курсу медичного факультету Ростислава Сморщка, який на найбільш масових видах плавання – 50 метрів вільним стилем та 50 метрів на спині посів 6 та 8 місце відповідно.

Не менш вдалими були виступи на цих змаганнях в індивідуальних номерах і наших дівчат. Зокрема, студентка другого курсу факультету іноземних студентів Агнешка Солорска на дистанції 100 метрів у стилі батерфляй була першою, а на дистанції вдвічі коротшій – другою. Студентка другого курсу медичного факультету Анастасія Максимова посіла перше місце на дистанції 50 метрів у стилі батерфляй та друге – на дистанції 100 метрів вільним стилем. Студентка другого курсу фармацевтичного факультету Лідія Хведорук виборола два третіх місця на дистанції 100 та 50 метрів вільним стилем, а її однокурсниця Дарія Партола була другою на дистанції 100 метрів у плаванні на спині. Студентка п’ятого курсу медичного факультету Олена Табака виборола третє місце на дистанції 50 метрів у плаванні на спині та п’яте – на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Тренував і представляв команду на змаганнях асистент кафедри фізичної реабілітації здоров’я людини та фізичного виховання, майстер спорту України з плавання, к.п.н. Віктор Назарук.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА

Share on Google+