Виборола перше місце в олімпіаді з ендокринології

Аркадій ШУЛЬГАЙ – проректор ТДМУ, професор, Надія ПАСЄЧКО – професор ТДМУ, голова журі олімпіади

У Тернопільському державному медичному університеті імені І. Горбачевського 12-13 квітня відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Ендокринології». Участь у цих змаганнях взяли понад 30 студентів з медичних вишів України.

Тетяна СІМОРА – студентка ТДМУ

Майбутніх лікарів з початком олімпіади привітав проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай, який побажав успіхів і всіляких гараздів.

Завідувач кафедри внутрішньої медицини №1, професор Надія Пасєчко зазначила, що всі, хто у ці дні приїхав для участі в олімпіаді, вже є переможцями, адже стали кращими з кращих у своїх університетах. Вона також ознайомила з умовами та порядком проведення другого етапу змагань.

Організаційний комітет підготував творчий подарунок для молоді й учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання сучасного акушерства».

Під час олімпіади студенти мали виконати низку завдань упродовж чотирьох турів. Перший тур передбачав комп’ютерне тестування з усіх розділів навчальної дисципліни, містив і питання з бази даних ліцензованого іспиту «Крок-2». Потрібно було дати відповідь на 100 запитань упродовж 100 хвилин. Студенти з інших міст мали можливість на собі відчути систему незалежного оцінювання знань, яка успішно діє в нашому університеті впродовж багатьох років.

Під час другого туру учасники олімпіади давали письмові відповіді на багаторівневі ситуаційні задачі. Другий тур передбачав курацію хворого з використанням інтерактивної дошки в центрі стимуляційного навчання. У четвертому турі студенти повинні були інтерпретувати лабораторно-інструментальні дані з подальшою корекцією лікування.

За результатами всіх виконаних завдань упродовж чотирьох турів перше місце отримала студентка ТДМУ Тетяна Сімора. Другу сходинку посіла студентка Івано-Франківського національного медичного університету Ірина Семенів. Третє місце виборола студентка Львівського національного медичного університету імені Д.Галицького Марта-Марія Паук.

Прес-служба ТДМУ