Взяли участь у науковій конференції в Кракові

Представники ТДМУ взяли участь у Міжнародній медичній студентській конференції в Кракові.
Наш ЗВО на цьому науковому форумі репрезентували: студентка четвертого курсу медичного факультету Любов Стасишин з роботою «Neurological manifestations of Lyme disease» (науковий керівник – завідувач кафедри неврології, професор С.І. Шкробот), студент п’ятого курсу медичного факультету Богдан Корильчук з роботою «Risk and complication factors of ischemic heart disease» (науковий керівник – к.мед.наук Н. Корильчук), студент п’ятого курсу медичного факультету Ігор Стецюк з роботою «The main aspects of the treatment of fractures of the proximal femur. Improvement of the treatment of subcapital fractures» (керівник – доцент І.Р. Копитчак), студентка п’ятого курсу медичного факультету Тетяна Іваніцька з роботою «Musical priorities as markers of anxiety. influence of music therapy on treatment of anxiety disorder in patients with neurotic disorders» (науковий керівник – професор О.П. Венгер). Також учасником конференції був представник факультету іноземних студентів Аркадіуш Лєсняк-Мочук. Усі наукові напрацювання наші майбутні медики презентували англійською мовою.
Любов Стасишин виборола третє місце за презентацію свого наукового дослідження. Ігор Стецюк отримав відзнаку за найкращу стендову доповідь.
Представники ТДМУ також мали можливість відвідати майстер-клас з нейрохірургії.

Прес-служба ТДМУ

Share on Google+