«Величний Ваш в роках політ!»

Вельмишановного Юрія Ароновича Рудяка, завідувача кафедри медичної фізики діагностичного та лікувального обладнання, доктора технічних наук, доцента, вітаємо з ювілеєм!

Завдяки Вам, Юрію Ароновичу, кафедра, неначе корабель, уникала штормів, не сідала на мілину та обирала вказаний фарватер. Ваша діяльність яскрава й багатогранна. Ви маєте неабиякий авторитет серед викладачів університету, а у студентів користуєтеся заслуженою повагою. Закономірно, що студенти 1-го курсу вважають Вас одним з кращих лекторів.

Ваше бажання допомогти ближньому – продиктовано потребою душі, а Ваша дотепність і почуття гумору створюють на кафедрі особливу атмосферу.

Ваші наукові та навчальні здобутки віддзеркалені в трьох монографіях (дві з них видані в Німеччині), шести підручниках і посібниках, численних публікаціях та у восьми авторських свідоцтвах на винаходи.

Вельмишановний Юрію Ароновичу, знакова Ваша роль у створенні першої в Україні кафедри медичної фізики діагностичного та лікувального обладнання та відповідної експериментальної програми з такою ж назвою.

Щиросердечно вітаємо Вас з цим, особливим днем народження! Бажаємо Вам залишатися й надалі таким же привітним, креативним, тактовним, цілеспрямованим та щоб дні й роки засівали щастям, радістю, любов’ю Вашу життєву дорогу! Многих і благих Вам літ!

Величний Ваш в роках політ!

Відомі Ви і поза краєм.

Це ж з Вами ми чимало літ

Навчальну ниву засіваєм.

Завдяки робочим дням

І духовністю, й знанням.

Зробили Ви в житті багато,

Минулих днів – в душі сліди.

В думках вертаєтесь туди,

Де й будень був родинним святом.

Чужа біда і Вас пече

І пам’ятають всі родини,

Як підставляли Ви плече

У лихі для них години.

Отож з нагоди дня і дати

Ми хочемо Вам побажати:

Щоб Ви не знали лиха, бід,

Щоби здоровим було тіло,

Щоби життя Вам душу гріло

І щоб об’їздили весь світ!

Працівники кафедри медичної фізики, діагностичного та лікувального обладнання