Бібліотекарі відзначили професійне свято

30 вересня відзначали Всеукраїнський день бібліотек. Цього дня в бібліотеці Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського відбулися урочистості. В затишній атмосфері читальної зали звучало багато привітань і щирих побажань.

Привітати колектив бібліотеки з професійним святом завітали проректор з наукової роботи ТНМУ Іван Кліщ, представники профспілкового комітету нашого університету, а також колеги й друзі.

Іван Миколайович Кліщ тепло привітав бібліотекарів з професійним святом, побажавши міцного здоров’я й натхненної та плідної роботи, нових творчих здобутків. Він передав також вітання від обласної ради та облдержадміністрації й вручив колективу бібліотеки почесні грамоти.

Заступник голови профкому ТНМУ Володимир Волошин наголосив, що бібліотека – це місце з високою концентрацією духовності, інтелігентності, де працюють надзвичайно позитивні люди.

З вдячністю згадали присутні тих, хто нині перебуває на заслуженому відпочинку, але для кого бібліотечна праця стала справою всього життя. Зокрема, напередодні професійного свята відзначила 80-річчя Леоніда Кліцун, колишня працівниця університетської книгозбірні. Директор бібліотеки Олена Проців зачитала привітання Леоніді Володимирівні від ректора та профспілкового комітету ТНМУ.

Леоніда Володимирівна подякувала за привітання та розповіла, як починала свій трудовий шлях у бібліотеці. «Книгозбірня тоді містилася в підвалі морфологічного корпусу, але я завжди йшла на роботу як на свято, бо любила своїх читачів. Щаслива бачити, якою стала університетська бібліотека нині», – додала пані Леоніда.

Приємним сюрпризом для бібліотекарів стало привітання від відомої тернопільської поетеси та громадської діячки, членкині Національної спілки письменників України Лесі Любарської. Вона побажала працівникам книгозбірні творчого натхнення та прочитала вірш, присвячений бібліотекарям.

Директорка університетської книгозбірні Олена Проців щиро подякувала керівництву ТНМУ за уважне ставлення й підтримку ініціатив, спрямованих на розвиток бібліотеки – одного з важливих підрозділів вишу, а колективові книгозбірні – за плідну роботу та побажала усім бібліотекарям успіхів і творчого натхнення.

Музичним подарунком для бібліотекарів стали пісні у виконанні доцента кафедри хірургії №1 з урологією, малоінвазивною хірургією та нейрохірургією імені Л.Я. Ковальчука Юрія Футуйми й студента ТНМУ Юрія Череватого.

Бажаємо бібліотеці ТНМУ й надалі залишатися теплим вогнищем культури, а бібліотекарям – наснаги, щастя, добра та процвітання.

Ігор ГАВРИЩАК,

доцент кафедри української мови