«Арт-драма» подарувала прем’єру

Студентське життя в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського розмаїте та цікаве. Молодь не лише ретельно вчиться, а й має можливість реалізувати свої творчі таланти. Неодноразово члени театральної студії «Арт-драма», яка діє в ТДМУ, тішили цікавими драматичними постановками.

І ось знову прем’єра. Цього разу на сцені актової зали університету. Молоді актори запросили на виставу «Граємо в дружню сім’ю, або Вечеря по-французьки» (Марк Камулетті).

Сюжет комедії відображає сімейні стосунки однієї пари, які давно перетворилися на гру під назвою «дружня сім’я». Одного вечора герої так захопилися, що самі не могли второпати, хто вони й кого повинні грати. Сподіваючись щасливо вибратися з вельми делікатного становища, кожен з них, звісно ж, потрапив у ще заплутанішу ситуацію. Історія настільки анекдотична та добре виписана, а гра акторів прекрасна, що ніхто в залі не залишився байдужим.

Головні ролі виконували: Бернар – Станіслав Духній, Жаклін – Лілія Бабій, Робер – Мохамед Собхи Таха, Сюзанна – Тетяна Клопотюк, Сюзетта – Мар’яна Варварук, Жорж – Ігор Василюк. Режисер-постановник комедії – Христина Гуменюк.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА